Ataşehir Su Tesisatçısı

Bizi Hemen Arayın

Ataşehir Su Tesisatçısı
Ataşehir Su Tesisatçısı

Ev ya da iş yerlerinde su tesisatlarındaki her türlü sorununuzda kişilere kesintisiz hizmet sunan Ataşehir su tesisatçısı bir telefonla hizmetinizdedir. Ataşehir’deki tüm semt ve mahallelere hızlı servis, kolay ulaşım ve temiz işçilikle hizmet vermektedir. Bünyemizdeki modern cihazlar ve kameralı su tesisat makinalarımız ile sorununuz profesyonelce çözüme ulaşmaktadır. Bünyemizde çalışan deneyimli ekibimiz sayesinde her türlü su tesisatı sorununuz giderilmektedir.

Ataşehir Su Tesisatçısı Neler Yapar?

Su tesisatı sorunu deyince aklımıza birçok sebepten kaynaklanan sorunlar gelmektedir.  Su kaçağı tespiti yaparak sorunlu olan bölgeyi belirlemek ve gerekli olan müdahalede bulunmak Ataşehir su tesisatçısı hizmetleri arasında bulunmaktadır. Çevreye zarar vermeden kırıp dökmeden çözüm önerileri sunmak firmamızın çalışma prensipleri arasındadır. Temiz ya da kirli su kaçağını tespit etmek oldukça önemli bir unsurdur. Tespitten sonra yapılması gerekenler, değişecek olan malzemeler işinin uzmanı kişiler tarafından yapılmalıdır.

Tuvalet, banyo ya da mutfak tıkanıklıklarını gidermek, borularda ya da lavabolardaki su akışını önleyen olumsuzlukları gidermek Ataşehir su tesisatı tamiratı yapan firmaların işidir. Su sızıntısı sorunu gözle görülebilen ve fark edilen bir durumdur. Tavanınızda akıntı ve pul pul dökülme söz konusu ise üst kattaki komşunuzun su tesisatlarında bir kaçak var demektir. Bu sorunu gidermesi onun görevidir. Sizde su kaçağı sorunu varsa onu nasıl anlarsınız?

Evinizdeki Su Kaçağı Sorununun Giderilmesi

İnsanlar su kaçağı sorunu olduğunu kendileri fark edebilir. Ama bunun nereden kaynaklandığı belli değildir. Bunun araştırılması uzman kişilerce yapılmalıdır. Sızıntı pis sudan mı kirli sudan mı kaynaklı öncelikle onun bakılması gerekir. Duvarlarınızda oluşan nem ya da küflenme, evinizdeki kötü koku, su faturanızdaki artış bazı sorunların söz konusu olduğuna işarettir. Bazen de kombiden kaynaklı su kaçakları da söz konusudur. Ya da kalorifer peteklerinde dolaşan suyun sızması da mevzu bahistir.

Bütün bunların incelenerek giderilmesi için Ataşehir su tesisatçısı İstanbul’da birçok ilçeye hizmet vermektedir. Tesisat borularına basınçlı su vererek elektronik dinleme cihazları ile kaçağın yeri tespit edilmektedir. Diğer bir yöntem de son model cihazlarla kaçağın noktasal olarak yeri bulunur. Bundan sonra yapılacaklar profesyonel ekip sayesinde oldukça kolaydır. Kırıp dökme işini en aza indirgeyerek sorunlu bölgede çalışma yapmak zaman açısından da oldukça önemlidir. Kısa sürede sizleri kesin çözüme ulaştırmaktayız.

Ataşehir Su Tesisatçısı Ve Gider Tıkanıklıkları

Gider tıkanıklıkları oldukça can sıkıcı bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev ya da iş yerlerinin ıslak zemin diye adlandırılan bölümlerinde su boruları bulunmaktadır. Mutfak, banyo ya da tuvaletlerde bulunan atık sular, binanın girişindeki kanalizasyonda toplanır. Buraya gelene kadar oluşan bazı tıkanıklıklar bizlere sorun yaratmaktadır. Kullanım hatası ya da imalat hatasından dolayı banyolarımızdaki kirli suların gider borusunda rahat hareket etmediğini görebiliriz.

Gider süzgecinde biriken saç ve sabun kalıntılarının temizlenmemesi ya da eğimin yanlış verilmesinden dolayı oluşan tıkanıklık sorunu ile baş etmek için Ataşehir su tesisat ustası size yardım edecektir. Tuvaletlerde de bu tür sorunla karşılaşmamız mümkündür. Tuvalet kağıtlarının atılması ya da yabancı cisimlerin tuvalete düşürülmesi sonucunda tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşanmaktadır. Bu tür sorunlarda kameralı cihazlarla tıkanıklık oluşturan bölgeyi tespit etmekteyiz. Yabancı cismi çıkararak soruna kesin çözüm sunmaktayız.

Ataşehir Su Tesisatçısı Ve Lavabo Tıkanıkları

Lavabolar el ya da yüz temizliklerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Banyo ya da tuvalette olan lavabolara kaçan saç, kıl, kir ya da sabun kalıntıları belli bir zaman sonra gider borusunda daralmaya yol açar ve su rahat ilerleyemez. Bu da lavabo tıkanıklığı sorununa sebep olmaktadır. Kişilerin uyguladığı bazı yöntemler ilk başlarda bu sorunu kısa süreliğine çözüme ulaştırsa da ilerleyen zamanlarda tıkanıklığın ilerlemesine neden olmaktadır.

Yine aynı şekilde mutfakta bulunan lavabolarda yemek ve sebze kalıntıları gider borusunda tıkanıklık oluşturmaktadır. Bazı kimyasal çözücüler ve sivri uçlu malzemelerle bu sorunu gidermeye çalışırsanız daha büyük maddi kayıplara uğramanız söz konusu olacaktır. Ataşehir su tesisatı ustaları yardımı ile bu sorununuzu kısa sürede zararsız ziyansız gidermeniz mümkündür.

Ataşehir Su Tesisatçısı Ve Petek Temizleme

Kalorifer petekleri içinde dolaşan su belli bir zaman sonra kireçlenme ve tortulanmaya neden olmaktadır. Belli aralıklarla petek temizliği yapılması sayesinde verimli ısınma sağlayabilirsiniz. Bunu yaptırmanız sayesinde hem ısınmanız artacaktır hem de doğalgaz tasarrufunuz söz konusu olacaktır. Ataşehir su tesisat hizmetleri arasında petek temizliği de bulunmaktadır. İşinin ehli olan uzman kişilerden yardım almak için iletişime geçerek randevu talep etmeniz yeterlidir.