Feneryolu Su Tesisatçısı

Bizi Hemen Arayın

Kadıköy Feneryolu Su Tesisatçısı
Kadıköy Feneryolu Su Tesisatçısı

Su tesisatında meydana gelen farklı sıkıntılar, günlük yaşamı aksaklığa uğratan olumsuz durumlardan biridir. Tesisatta meydana gelen sıkıntılar insanların canını sıkıcı bir durum olmakta, bir an evvel eski haline gelmesi için çaba gösterilmektedir. Ev ya da ofis ortamlarında meydana gelen tesisat sıkıntıları insanların kendi başlarına halledebilecekleri durum olmayabilir. Burada devreye alanında uzman ekipten oluşan bir su tesisatçısı girmelidir.

Su Tesisat Hizmetleri Nelerdir?

Kadıköy Feneryolu su tesisatçısı olarak her zaman insanların tesisat sıkıntılarına çözüm yolu bulunmaktadır. Su tesisatında yer alan sıkıntı her ne olursa olsun anında çözüm üretilmektedir. İşte çalışma alanları ve sizlere verdiği hizmetler:

  • Artık iş görmez hale gelmiş eviye ve lavabo bataryalarının değişimi
  • Musluk değişimi, tamiri ve montajı
  • Taharet musluğu değişimi ve montajı
  • Vana değişimi ve montajı
  • Klozet takma, değiştirme ve tamir etme
  • Su kaçağı bulma ve tamir etme
  • Gider borularını açma ve sorunlu giderleri değiştirme
  • İş görmez hale gelen su borularını değiştirme tamir etme
  • Sıcak ve soğuk su tesisatlarının tamiri, bakımı ve montajını gerçekleştirme

Gibi daha sayılabilecek pek çok hizmeti Kadıköy Feneryolu su tesisatçısı olarak sizlere sağlamaktadır.

Su Tesisatında Kaçak Tespiti

Genellikle evlerde su tesisatından kaynaklanan en büyük problemlerden biri su kaçağı olmaktadır. Bu kaçağın nerden kaynaklandığı bilinmez. Bu nedenle insanlar tek başlarına tamiratını yapamazlar. İşte burada profesyonel bir ekipten yardım alınması gerekir. Su tesisatında kaçak tespiti yapmak alanında uzman bir ekibin işidir.

Evlerinizde bulunan su kaçağı tespiti, kullanılan cihaz sayesinde kısa sürede yapılmaktadır. Kaçağın nerede bulunduğu, neyden kaynaklandığı gibi unsurlar göz önüne alınarak kısa sürede uygun bir çözüm yolu bulunmaktadır.

Su kaçağı tespiti yapan cihazlar kameralıdır. Bu kameralı robot cihazlar ile su tesisatında meydana gelen kaçaklar kısa süre içerisinde tespit edilmektedir. Bu cihazın en büyük avantajı kırma dökme işlemlerine gerek bırakmamasıdır. Hem ev sahibi hem de tesisat ekibi için kırma dökme işlemleri oldukça zahmetlidir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullanılan su kaçağı tespit cihazı artık insanlara zahmet vermeden kaçağın bulunmasına yardımcı olmaktadır.