Su tesisat ustası

Su tesisat ustası ekiplerimiz İstanbul bölgesinin en iyileri arasındadır. Hizmetlerimizi, malzememizi ve işçiliğimizi garanti altına almaktayız ve size, zamanınıza ve evinize /işyerinize  saygı duyuyoruz. su tesisat ustası na ihtiyaç duyduğunuzda, bizi arayabilirsiniz

Aydoğdu tesisatın çalışma prensipleri aşağıdadır.

  • Başlamadan önce fiyatı onaylıyorsunuz… sürpriz yok!
  • Ayrılmadan önce temizleriz
  • Uygun fiyata kaliteli işçilik
  • Sigortalı, eğitim atmış personeller
  • Binlerce mutlu referanslı bireysel ve kurumsal müşteri yapısı
  • % 100 memnuniyet garantisi

su tesisatı

Lavabo, musluk, küvet, duş, tuvalet,,su ısıtıcıları, tanksız su ısıtıcıları, su filtreleme sistemleri, kanalizasyon kamera incelemeleri, kanal temizleme, su hatları, ana kanalizasyon hatları, sıhhi tesisat sistemi onarımına ihtiyacınız varsa ,basınç regülatör valfi (PRV)su kaçak önleyici bakım programları ve daha fazlası… bizi her zaman arayabilirsiniz

Sıhhi Tesisat Onarımını ne zaman kendimiz yapmamalıyız ?

Birçok ev sahibi, tesisatçı yardımı olmadan kendi başlarına sıhhi tesisat onarımını deneyerek para biriktirmeye çalışır. Özellikle el alışkanlığınız varsa ve sıhhi tesisat sisteminizin ve armatürlerinin giriş ve çıkışlarını biliyorsanız, kendi başınıza halledebileceğiniz epeyce onarım görevi olabilir. Becerilerinize güveniyorsanız, ancak sınırlarınızı biliyorsanız ve profesyonelleri arama zamanı geldiğinde bizden destek alabilirsiniz.

su tesisat ustasıBununla birlikte, kendi başınıza sıhhi tesisat onarımları yapma deneyiminiz yoksa, çoğu onarım hizmeti yakınınızdaki veya kurumsal bir tesisatçıya bırakılmalıdır. Sızdıran bir tuvaleti tamiri yapmak, sızdıran bir musluğu ayarlamak ve lavabo tıkanıklığını gidermek gibi basit görevler, genellikle tüm el becerisi iyi  seviyelerinde olanlar için uygundur.

Bunun ötesinde, doğru beceriler olmadan sıhhi tesisat sisteminize daha fazla zarar verme riskini almayın – sıhhi tesisat ekibimiz her seferinde doğru bir iş yapılmasını sağlar.

kombi tesisatında kaçakmı varAcil bir su tesisatı durumunuz olduğunda, bir tesisatçının gelmesini beklerken hasarı azaltmak için acil su tesisatı müdahalesi yazımızı okuyup harakete biz gelene kadar geçebiliriniz vana kapaması gibi v.s. Su kaynağını kapatın, sızıntı yapan boruların altına kova v.s koyun ve su hasarını minimumda tutun.

su kaçağı tespit nasıl yapılırStandart Tesisat Onarım Sorunları

Tesisat onarımları söz konusu olduğunda, Anadolu yakası su tesisatçısı bölgesindeki ekibimiz her şeyin üstesinden gelir. Hem büyük hem de küçük işler için ekibimiz yardım etmek için burada. Müşterilerimiz için sunduğumuz en yaygın tesisat onarım hizmetlerinden bazıları aşağıdadır.

Sızdıran Borular

Soğuk kış aylarında çok sayıda sızıntı yapan boru görmemize rağmen, yıl boyunca da çok yaygındır! Bu yüzden zeminde veya tavanda ıslak noktalara dikkat edin. Evinize su hasarı oldukça maliyetli olabilir, bu nedenle genellikle bağlantı noktalarının yakınından sızan sızdıran borular hızlı bir şekilde onarmak bir önceliktir.

damlayan musluk nasıl tamir edilir
damlayan musluk nasıl tamir edilir

Damlayan Musluklar

Kabul edelim, hepimizin evimizde damlayan bir musluk vardı ve muhtemelen bir süredir görmezden geldik! Bu damlayan musluk sadece suyu israf etmekle kalmaz, daha yüksek su faturası nedeniyle para israfına neden olur. Damlamaların uzun süre devam etmesine izin vermeyin – sıhhi tesisat sistemi onarımı için bizi arayın.

ataşehir su tesisatçısıDüşük Su Basıncı

Birçok eski evde su basıncı düşüktür, ancak nedenini soruyor olabilirsiniz? Yeni, modern bir duş başlığının zamanı gelmiş olabilir veya evinizin eski borularında gizli bir sızıntı olabilir. Ancak bunlar, düşük su basıncının birçok nedeninden sadece birkaçıdır. Ana tesisat sorununun doğru teşhisi için tesisatçı servisini talep etmek en iyisidir.

Tuvaletin su kaçırması

Çalışan bir tuvalet varken paranızın boşa gitmesine izin vermeyin! Çoğu çalışan tuvalet tesisat sorununu çözmek oldukça kolaydır. Bu genellikle sadece klozet rezervuarı veya şamandırayı yeniden ayarlamakla ilgilidir. Bunların hepsi hızlı, düşük maliyetli düzeltmelerdir. Bu onarımları kendiniz yapmaktan rahatsızsanız, bizi arayın.

kadıköy su tesisat ustasıLavabo suyunun yavaş gitmesi

Biriken saç, sabun artıkları ve kişisel bakım ürünleri kanalizasyonlarda birikerek bunların yavaşça boşalmasına neden olabilir. Lavabo suyunun yavaş gitmesi, bir ev sahibi olarak karşılaşacağınız en yaygın su tesisatı sorunlarından biridir. Açılır tahliye kapağını çıkarın ve pislikleri temizleyin. (Uyarı: iğrenç. Eldiven takmayı düşünün). Boruyu temizlemek için bir burgu da kullanabilir veya bir burgu yoksa, bir tel askıyı kısmen deneyin.

Kabartma tozu ve sirke ile yıkamak da yardımcı olacaktır. Borulara zarar verebileceğinden sert kimyasal kostik lavabo açıçı temizleyicileri kullanmayın. Tahliye hala yavaş çalışıyorsa, aydoğdu tesisatıarayın çünkü daha büyük sorunlarınız olabilir.

Sızdıran borular

Sızdıran borular  ilkbahar ve yaz aylarında çok yaygındır. Uzun ve soğuk bir kıştan sonra, korunmayan birçok su borusu çatlar ve sızmaya başlar. Müşterilerimize, gelecekteki sızıntı olasılığını azaltabilecek donmaya karşı dayanıklı bir su borus yatırım yapmalarını tavsiye ediyoruz

örnek mahallesi su tesisatçısıPis su Pompası Arızası

Uzun süreli şiddetli yağmur sırasında bir su pompasının sürekli kullanımı, pompanızın, özellikle de eskiyse, arızalanmasına neden olabilir. Su basmış bir bodrum katını veya gezinme alanını riske atmayın – su pompanız arızalandığında acil durum su tesisatı onarımı için bizimle iletişime geçin

Evde Sıcak su yok

Daha önce duş almayı denediyseniz ve sıcak suyunuz olmadığını fark ettiyseniz, muhtemelen kombi ,veya ısıtıcı evde yoktur güvenilir, çalışan bir su ısıtıcısını gerçekten çok ihtiyacınız var takdir edersiniz. Ani sıcak su eksikliğinin en yaygın nedenlerinden biri, bir kombinin su ısıtıcısının üzerindeki pilot ışığın sönmesidir.

mutfak tıkanıklığı nasıl açılırŞofbeninizin kullanım kılavuzunu tekrar yakmak için takip edebilirsiniz. Biraz sıcak su alırsanız ancak yeterli olmazsa, depodaki tortunun boşaltılması gerekebilir. Diğer olası sorunlar arasında termostat sorunları, hatalı bir kalorifer tesisatı kaçağı veya hatalı bir kombi yer alır.

Su ısıtıcıları tehlikeli olabilir ve bir profesyonel tarafından bakımının yapılması gerekir. kombiyi yeniden yakmak veya su ısıtıcısı almak en iyisi uzmanlara bırakılır.siz düşünün biz gerçekleştirelim .Aydoğdu Tesisat

tesisatçıBir yanıt yazın