İnkılap Su Tesisatçısı

Bizi Hemen Arayın

Ümraniye İnkılap Su Tesisatçısı
Ümraniye İnkılap Su Tesisatçısı

Sıhhi tesisat, bir kaynaktan ya da kuyudan alınan suyun, temiz bir şekilde ev ve iş yerlerine taşınması, yapılardaki kirli suların ise boru sistemi yoluyla dışarıya ve kanalizasyonlara yönlendirilmesi işlemlerinin tamamı için yapılan tanımdır.

Ancak sıhhi tesisat bunlarla sınırlı değildir. Kombi bakımı, petek temizliği, lavabo tesisatı montaj ve onarımı, banyo tesisatı montaj ve onarımı, yangın tesisatı, klozet tamiri, batarya ve musluk bakım ve değişimleri, gider tıkanıklığı açma, su sızıntı tespiti gibi işlemlerin tamamı sıhhi tesisat alanında yer alır.

Tesisat tadilatına en çok ihtiyaç duyulan alanlar, gider tıkanmaları ve sızıntı sorunlarıdır. Bu sorunların sebepleri yanlış kullanım sebepli olabilirken, doğal sebeplerle de oluşması mümkündür.

Banyo ve mutfak lavabolarının tıkanma sebepleri, giderlere atılan yabancı cisimler, dökülmemesi gereken çay ve kullanılmış yağ gibi evsel atıklar, banyolarda saç ve sabun kalıntıları olarak sayılabilir.

Bu tıkanıklık ve sızıntı problemleri başta olmak üzere, her türlü tesisat işlemi profesyonel müdahale gerektirir. Anadolu yakasında, Ümraniye ve çevre ilçelerde hizmet veren İnkılap su tesisatçısı firması, bütün bu işleriniz için biçilmiş kaftan adeta.

İnkılap Su Tesisat Tamircisi

Bizler firma olarak, önceliğimizde müşteri memnuniyetini almış bulunmaktayız. Hedefimiz, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmektir. Bu amaçla çıktığımız yolda, uzun yıllardır profesyonel kadromuz ve teknolojik donanımlarımız ile sizlerin hizmetindeyiz.

Sıhhi tesisat uygulamalarında, kırma-dökme olmadan işlem yapmak önemli bir noktadır. Zira çevreye verilen zarar, müşteriye ek masraf olarak yansıyacaktır. Bu nedenle biz İnkılap su tesisatçısı firması olarak, kameralı tespit cihazlarımız ile sorunun kaynağını bularak, kırmadan tıkanıklık ve sızıntı sorunlarını temelinden çözüyoruz.

Prensip sahibi firmamız, çalışanlarını en deneyimli ve vizyon sahibi kişilerden seçmektedir. Bu titizliğimiz, diğer firmalardan bizi ayıran bir özelliğimizdir. Uzman kadromuz, mevcut imkanlarımız ile siz değerli müşterilerimize profesyonel ve sorunsuz hizmet vermektedir.

İnkılap Su Tesisatçısı

Firma olarak amacımız, müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktır. Bu hususta yıllardır emin adımlarla ilerliyoruz.

Ev ve işyerlerinizdeki her türlü tesisat işleriniz için, İnkılap su tesisatçısı olarak bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.