Mehmet Akif Su Tesisatçısı

Bizi Hemen Arayın

Mehmet Akif Ersoy Su Tesisatçısı
Mehmet Akif Ersoy Su Tesisatçısıf

Kullanım alanlarında yaşanabilecek büyük sıkıntılardan biri gider tıkanmalarıdır. Mutfak lavabosuna atılan büyük parçalar ve çay gibi zamanla biriken atıklar, banyo giderine ulaşan saç ve sabun kalıntıları bu giderlerin tıkanmasına sebep olabilir.

Sıhhi tesisat ile ilgili yaşanabilecek bir diğer sorun ise su sızıntısıdır. Boru sistemi zaman içerisinde aşınarak deforme olabilir. Ya da herhangi yanlış bir müdahale ile boru patlaması yaşanabilir. Bu gibi durumlarda borunun açık yerinden sızan su, zemine zarar verir.

Bu gibi tesisat sorunlarında, Ümraniye ilçesinde hizmet veren Mehmet Akif su tesisatçısı, uzman kadrosu ve ekipmanlarıyla müşterilerinin sorunlarını kısa sürede çözmektedir.

Mehmet Akif Su Tesisat Tamircisi

Sıhhi tesisat, oldukça geniş çalışma alanları olan ve her alanı için uzmanlık gerektiren bir iş koludur. Tesisat konusunda yapılacak her uygulama, başarılı bir işçilik gerektirir. Aksi takdirde yaşam alanlarında istenmeyen durumların yaşanması kaçınılmazdır.

Mehmet Akif su tesisatçısı firması olarak, işinde uzman çalışma arkadaşlarımız ve son teknoloji kullanılarak üretilmiş donanımlı ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sıhhi tesisat alanında her türlü tamirat, bakım ve onarım işlerinizi kırma-dökme olmadan, işlem alanına zarar vermeden yapıyoruz. Kameralı sorun tespit cihazımız sayesinde, tıkanma olan yerleri ya da sızıntıya sebep olan sorunun kaynağını bularak işlemi buna göre gerçekleştiriyoruz.

Mehmet Akif su tesisatçısı olarak, temiz suyun ev ve iş yerlerine taşınması, buralardaki kirli suyun bina dışına atılması ve kanalizasyonlara ulaşması, su tesisatı boru sisteminin döşeme hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda tesisat uzantıları, musluk ve batarya gibi ürünlerin değişim ve tamiratı, kalorifer ve kombi bakım ve temizliği, tesisat montaj ve onarımı gibi birçok konuda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mehmet Akif Su Tesisatçısı

Firma olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu yüzden vizyonumuz, kaliteli, pratik, etkili ve kalıcı çözümler bulmaktır. Tesisat sorunları bazen çok büyük meblağlar ile karşımıza çıkabilir. Bizim çalışma prensibimiz, kaliteli hizmet-uygun fiyat anlayışında devam etmektedir.

Ev ve iş yerlerinizdeki her türlü tesisat sorunlarınız için mevcut iletişim numaralarımızdan Mehmet Akif su tesisatçısı firmasına ulaşabilir, probleminizi en kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.