Site Su Tesisatçısı

Bizi Hemen Arayın

Ümraniye Site Su Tesisatçısı
Ümraniye Site Su Tesisatçısı

Ev ve iş yerlerinin en yaygın tehlikeleri sıhhi tesisat konusunda olmaktadır. Zira su tesisatı, çeşitli sebeplerden sorunlar çıkarabilir. Bu sorunların en yaygın olanları gider tıkanıklığı ve su sızıntısı problemleridir.

Gider tıkanıklığı, mutfak ve banyolarda çok sık rastlanan sorunlardır. Mutfak lavabosuna atılan büyük boyutlu cisimler, çay kalıntıları, kullanılmış yağ atıkları, banyo giderine takılan saç, sabun ve kir kalıntıları zamanla boruların tıkanmasına sebep olur.

Şu sızıntıları, zamanla oksitlenme sonucu zarar görmüş boruların, veya yabancı cisimler ile müdahale sonucunda patlayan boruların suyu dışarıya akıtmasıyla ortaya çıkar. Bu da zaman içerisinde yapının sağlamlığına zarar verir.

Bütün bu durumlar dışında, kombi bakımı, petek temizliği, musluk ve batarya tamir ve değişimleri, arıza tespiti, yangın tesisatı, banyo ve mutfak tesisatı montaj ve onarımı da sıhhi tesisatın alanlarına dahildir.

Ümraniye ilçesinde hizmet veren Site su tesisatçısı firması, bütün bu sorunlarınıza profesyonel bir yaklaşımla çözüm bulmaktadır.

Site Su Tesisat Tamircisi

Kullanım alanlarında yaşanan veya yaşanabilecek her türlü sorunda, Site su tesisatçısı firması olarak Ümraniye ve çevre ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile, problemlerinize kalıcı ve pratik çözümler sunuyoruz. Bu aşamada en büyük yardımcımız olan kameralı sorun tespit cihazımız sayesinde, problemin kaynağını tespit ederek bölgesel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede çalışma alanında herhangi bir kırma-dökme yapılmadan sorunu çözmüş oluyoruz.

Sıhhi tesisat, oldukça titiz bir alandır. Hata kabul etmeyen bu çalışma kolunda, uzman personeller ile çalışmak ve her türlü ekipmana sahip olmak önemlidir. Bizler Site su tesisatçısı firması olarak her iki konuda da en iyi imkanlara sahibiz. Bu yönümüzle tercih ediliyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Site Su Tesisatçısı

Müşteri memnuniyetinin önemini biliyor ve hizmetlerimizi bu yönde geliştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmayı kendimize hedef edinmiş bulunuyoruz.

Kullandığımız malzemelerin kalitesi, teknolojik imkanlarımız ve çalışanlarımızın profesyonelliği ile, hatasız hizmet veriyoruz. Hizmet sonrası destek politikamız ile de verdiğimiz hizmetin güvenilirliğini ortaya koyuyoruz.

Her türlü tesisat işleriniz için, mevcut iletişim numaralarımızdan Site Su tesisatçısı olarak bizlere ulaşabilirsiniz.