Hakkımızda

Aydoğdu tesisat olarak biz, sıhhi tesisat alanında lider sektörler arasında yerimizi aldık ve bu alanda birçok başarılara imza attık. Çalışmalarımız her bir müşterinin memnuniyetini kazanmaya yönelik oldu. Kaliteli, çözüm odaklı, yenilikleri takip eden bir anlayışa sahibiz. Teknolojiyi yakından takip ederek hizmetlerimizi en son cihazlarla yapmaktayız.

Teknolojideki gelişmelerden faydalanarak gizli su arıza tespitlerini cihazlarımızla tespit etmekteyiz. Bununla birlikte eğitimli ekiplerimiz ve hızlı, güvenilir bir çalışma prensibine sahibiz. Personellerimiz, özel eğitimli olarak, uzman kişilerden oluşturduk. Donanımlı, pratik ve üretken çalışanlarımızla sorunsuz ve zahmetsiz bir iş anlayışı geliştirdik.

Su tesisatı arızalarınız tespit edildikten sonra işlenecek yol haritası ile sizlere çalışma planımızı sunarız. Bu çalışma planında sizlerden herhangi bir öneri veya talep gelirse değerlendiririz. Sizlerin fikirlerine önem verir, yapılacak olan işin kesin çözümlü olmasına odaklanırız. İşimizin sonunda bizden memnun bir iş teslimatı almanızı isteriz. Çünkü biz müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız.

Firmamızın reklamı sizlere verdiğimiz başarılı bir işin sonundaki çalışmalardır. Sizlerin memnuniyetini kazandıktan sonra çevrenize firmamızı önermeniz bizim en büyük kazancımız olacaktır. Firmamızın çalışma prensibini, deneyimlerini ve tecrübelerini, donanımlarını köklü bir firmanın yapacağı işler çıkarması ile belirlenmektedir.

Yapılan her işten bir tecrübe kazanarak, benzer sorunlarla karşılaşıldığında daha hızlı, daha pratik ve kolay bir çözüm olacaktır. Bu da ancak köklü bir firma olmamızdan geçer. Donanım, birikim ve tecrübe ile tesisat sorunlarınızda kolay ve hızlı çözümler üretmek, müşteri memnuniyeti ile paralellik gösterir.

Kullanılan her bir parça size garantili olarak sunulmaktadır. Ve sizin hizmetinize sunulmaktadır. Bu parçaların kullanımında belirtilen garantili ömürleri ile kullanacağınız süre belirtilir. Bu nedenle kaliteli parçalar ve malzemeler kullanılarak sizlere uzun vadeli ve sorunsuz bir çözüme ulaştırmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerimiz;

-Su tıkanıklığı açma,

-Kameralı gizli su kaçağı tespiti,

-Petek temizliği,

-Pimaş açma

hizmetlerini en son cihazlar ile kırmadan dökmeden en iyi hizmeti vermekteyiz.

Tüm bu sorunlara çözüm sunarken sizlerin bütçesini de göz önünde bulundurarak en ekonomik teklifleri belirleriz. Çalışmalarımız ve uzman ekibimizle sizlere en ekonomik ve en uygun fiyatları belirterek hizmetlerimizi takdirle karşılayacağınıza eminiz.