Selimiye Su Tesisatçısı

Bizi Hemen Arayın

Üsküdar Selimiye Su Tesisatçısı
Üsküdar Selimiye Su Tesisatçısı

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde hizmet veren Selimiye Su Tesisatçısı firmamız, profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Son model cihazlarımız ve uygun fiyat çizelgemiz ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzun yıllardır bu sektörde görev yapan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz en kısa sürede ekibimiz bulunduğunuz yere gelir. Her bölgeye sabit fiyatlı servislerimiz vardır. Bu yüzden ekstra bir ücret ödeme zorunluluğu yoktur. Sıhhi Tesisat konularında her zaman firmamız ve ekinimizden kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Tesisat alanında her türlü bakım, onarım ve tıkanıklık açma gibi işlemlerde güler yüzlü personelimizden destek almanız mümkündür. Önceliğimiz  her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet vermektir.

Selimiye Su Tesisatçı Tamircisi

Selimiye Su Tesisatçısı firması bünyesinde ekibimiz alanında uzman kişiler tarafından oluşmaktadır. Son modern cihazların nasıl kullanılacağı ile ilgili eğitim almış olan bu kişiler, her daim kırma işlemi yapmadan en kısa sürede sorun tespit etmektedir.

Onarım işlemi yapılması gereken bölgelerde ustalarımız, size yapılacak işlem hakkında bilgi vermektedir. Sizin de işlemi onayladığınız takdirde tamirat işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Selimiye Sıhhi Tesisat

Su ile kaynaklı problemler dile getirildiğinde akla su kaçağı ve gider tıkanıklığı gibi sorunlar gelir. Selimiye Tesisat her alanda siz değerli müşterilerine uygun bütçe ile hizmet vermektedir. Eğitimli personelimiz bu konularda 10-15 dakikalık bir süre içerisinde sorununuzun kaynağını belirler. Yapılacak işlemi açıkladıktan sonra sizin de onayınızı aldıktan sonra işlem yapar. Böylelikle ekstra bir ücret ile karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkar.

Sizlere sunduğumuz hizmet kaliteli ve güvenilirdir. Kırma, dökme işlemi yapmadan Selimiye Tesisat çalışanları tecrübeli oldukları için sizin bütçenizi zorlamadan yardımcı olmaktadır. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamızdan 7 gün 24 saat boyunca hizmet talep edebilirsiniz.

Lavabo ve musluk tamiri, tıkanıklıkları gibi işlemlerde veya tesisat döşeme gibi durumlarda, sıhhi tesisat olarak her zaman yanınızdayız. Uzman ekibimiz ile birlikte arzu ettiğiniz her konuda işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Kalitenin ve güvenin adresi olarak Selimiye Tesisat müşteri memnuiyetini ön planda tutmaktadır. Bu yüzden memnuniyet açısından bizlerden destek alabilirsiniz.