Tepeüstü Su Tesisatçısı

Bizi Hemen Arayın

Ümraniye Tepeüstü Su Tesisatçısı
Ümraniye Tepeüstü Su Tesisatçısı

Tesisat sistemi, yapılar inşa edilirken döşenir. Ulaşılması zor yerlerde olması sebebiyle, uzun yıllar kullanılmak üzere yapılırlar. Ancak kullanım süresince bazı kullanım hataları veya zamanla oluşan doğal sebeplerle tesisat sistemi zarar görebilir.

Ev ve iş yerlerinde tesisat ile ilgili görülen en büyük sorunlardan biri gider tıkanıklığıdır. Mutfak ve banyolarda sıkça görülen bu sorunlar, lavaboya atılan büyük boyutlu parçalar, kullanılmış yağ atıkları, çay kalıntıları, banyolarda ise saç, kir ve sabun kalıntıları sebebiyle ortaya çıkar.

Bir diğer sorun ise borulardan sızan sulardır. Uzun yıllar kullanılan tesisat sistemi, suyla birebir etkileşim içinde olması sebebiyle zamanla paslanma ve oksitlenme gibi reaksiyonlar gösterebilir. Bunun sonucunda borularda oluşan çatlaklardan sızıntılar meydana gelir. Bu sızmalar önlem alınmazsa yapıya zarar verebilir.

Tesisat alanı içerisindeki bütün işlemler, dikkat ve deneyim gerektirir. Zira yanlış bir müdahale, sorunum daha da büyümesine yol açabilir. Bu yüzden yapılacak işlemler profesyonel bir şekilde uygulanmalıdır. Söz konusu uzmanlık olduğunda, Ümraniye  ilçesi ve çevre ilçelerde hizmet veren Tepeüstü su tesisatçısı firması, doğru tercih olacaktır.

Tepeüstü Su Tesisat Tamircisi

Uzman ekip kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sıhhi tesisat alanı içerisine giren her türlü konuda, firma olarak yanınızdayız.

Ev ve iş yerlerindeki batarya ve musluk tamirleri, komple tesisat döşemesi, mevcut tesisatın bakım ve onarımı, petek temizliği, kombi bakımı, yangın tesisatı döşemesi ve bakımı gibi birçok konuda, Tepeüstü su tesisatçısı firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Tesisat işlerinde en önemli nokta kaliteli ve kalıcı çözümler bulmaktır. Bizler bu alanda işinde uzman ustalarımız, profesyonel ekipmanlarımız ile sizlere pratik, kalıcı ve etkili işlemler ile yardımcı oluyoruz.

Çalışmalar sırasında, kameralı tespit cihazlarımızı kullanarak, sorunun kaynağını bulup yalnızca bu kaynak üzerinde işlem yapıyoruz. Bu da kırma-dökme olmadan sorunun halledilmesine olanak sağlıyor.

Tepeüstü Su Tesisatçısı

Firma olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle kaliteli ve uygun  fiyatlı hizmet anlayışında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sizler de tesisat konusunda her türlü sorunda Tepeüstü su tesisatçısı firması telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.