Esenevler Su Tesisatçısı

Bizi Hemen Arayın

Ümraniye Esenevler Su Tesisatçısı
Ümraniye Esenevler Su Tesisatçısı

Cihaz su tesisat sistemine zarar vermeden su sızıntıları tespit eder. Artık su sızıntısı kolay kolay olmayacaktır Teknik ekipman ile birlikte kaçakları tespit etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. % 100 su kaçağı tespiti ve su tesisat onarımı için Esenevler su tesisatçısı şirketini aramalısınız.

Esenevler Su Tesisat Şirketi Cihazlı Petek Temizliği

Ümraniye ilçesi Esenevler Mahallesi’nde doğalgaz peteği temizliği, verimliliği büyük ölçüde artırabilen bir uygulamadır ve özel kimyasallar veya kimyasallarla temizlik, içindeki sıvı akışını daha düzenli hale getirebilir.

Peteklerinizde oluşan tortulu kalıntılar, yağ ile karışmış sular, kombinin çalışmasını zorlayarak kombiye zarar vermektedir. Aylık doğalgaz faturanızın çok gelmesine neden olmaktadır. Cihazla doğalgaz petek temizleme işlemi kolayca yapılmaktadır. Yılda bir kez petek temizliği yaptırması önerilmektedir.

Esenevler Doğalgaz Tesisatçılığı

Esenevler su tesisatçısı şirketinin doğal gazda 20 yılı aşkın iş tecrübeleri vardır. Doğalgazlı konutların kurulumundan daire kurulumuna kadar her türlü tesisat ve yapım, onarım hizmeti verilmektedir. Bina içi doğalgaz kolon ekipmanları, bina içi kombi ve ısıtma ekipmanları konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. Sıhhi tesisat şirketine danışmadan yerden ısıtma sistemine veya bakır borulu ısıtma ekipmanına karar vermemeniz önerilmektedir. Yeni kurulumdan birkaç yıl sonra ısıtma sistemi ilk günkü gibi ısınmaya başlar. Bunun nedeni, çamurun zamanla birikmesi ve doğalgaz ve su kanallarının tıkanması durumudur. Tarak kanallar tarafından tıkandığı için sirkülâsyonu zor olan sıcak su, ısı yaymadan dışarı çıkacaktır ve bu durum doğalgaz ve otomatik olarak su faturanıza maliyetli yansıyacaktır.

Esenevler Su Tesisatçısı Doğalgaz Petek Temizleme

Bu genellikle peteği manuel olarak kontrol ederek tespit edilebilir. Tarama sırasında tarağın tıkalı yüzeyinde soğuk alanlar görülebilir. Peteği eskisi gibi ısıtmak ve doğal gaz tüketimini azaltmak için her iki yılda bir doğalgaz peteğinin temizliğine yatırım yapılması önerilir. Radyatörün düzenli olarak temizlenmesi kazanın ömrünü de uzatır. Doğalgaz peteği temizliği, basınçlı sıcak su kullanarak doğalgaz peteğini rejenere eden çift taraflı özel bir makinede yapılır. İstanbul Ümraniye ilçesi Esenevler Mahallesi’nde de bu durum çok iyi tespit edilebilmektedir.